Velkoobchod a služby

Architektura a design.

Helios Centre s.r.o., nabízí komplexní služby od architektonické studie přes projektovou dokumentaci až po stavbu domu na klíč. Náš tým architektů, projektantů, designérů Vám pomůže s návrhem dokonalého domova.

Po prvních setkáních a cenové nabídce zajistíme pro vaši parcelu územní podklady a začínáme architektonickou studií následovanou návrhem interiéru. Teď už stačí za pomoci autorského dozoru vybrat materiály a technické parametry pro dům, připravit průzkumy parcely, a můžeme začít s projektem pro stavební povolení. Během vyřizování stavebního povolení pracujeme na detailním projektu pro provádění stavby, který slouží pro výstavbu. No a na závěr vám dům postavíme a nebo pohlídáme stavební firmu jako technický dozor investora.

Společně se zabýváme kompletním řešením interiéru. Záleží pouze na Vás, zda si vyberete možnost kompletního projektu od zaměření, 2D návrhu, 3D vizualizace a realizaci či Vám stačí pouze konzultace k doladění Vašeho bydlení… Ke každému zákazníkovi uplatňujeme zásadně individuální přístup. Při návrhu respektujeme všechny Vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro Vás inspirativní bydlení, ve kterém se budete cítit příjemně. K souladu barev a materiálů prvků interiéru přistupujeme velmi citlivě. Klademe důraz na funkčnost, kvalitu, pohodlí, design a to vše s ohledem na Vaše finanční možnosti.

Domov je především misto, kde se máte cítit dobře a bezpečně. My Vám pomůžeme tuto vizi zhmotnit do reality. Máme své stálé a prověřené dodavatele na území celé republiky a jsme připraveni realizovat projekty kdekoliv v ČR.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NAŠE ODBORNÍKY

management@heliosc.eu

Použijeme cookies k zapamatování si vašich preferencí a poskytneme vám ty nejlepší zkušenosti na našich webových stránkách. Klepnutím na toto tlačítko potvrdíte používání cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Copyright © 2019  Helios Centre  s.r.o           Všechna práva vyhrazena.